Życzenia - Wielkanoc 2014

 

Życzenia
Wielkanoc 2014
 
Wielkanoc wymaga zapasu chusteczek higienicznych. To wzruszający czas, bo przychodzi zając, znosi jaja, są mazurki i biała kiełbacha, wycieczki ze święconkami, jest telewizja i kanapa na której się leży z pilotem w ręku, względnie na podłodze, gdy żona/mąż/domownik udaje, że śpi i nie zamierza się posunąć, więc pozostają dwie możliwości: albo delikatnie trzasnąć nią/nim o podłogę, albo samemu się na podłodze położyć. Są też wielkanocne słuchawki do telefonu. Od nich też serce się wzrusza, bo czasem słychać tam głos teściowej. Jest wielkanocny odkurzacz na przykład i jego użycie ma jakiś związek z wielkanocną wizytą mamusi.
 
W związku z powyższym życzę Wam, drodzy Parafianie, gotowości na poruszające chwile. Bo być może w tym roku przykica więcej zajęcy w asyście zajęczyc i oto nastanie czas szczęśliwości poprzez wzrost ich populacji, a tym samym i naszej. Wszystko jest możliwe. Życzę Wam więc, żeby w Wielkanoc wszystko było możliwe. W tym także wzrost populacji. Wiosna w końcu. Tak mówię ja - ten, który zapracował na wyż demograficzny, zaś wyż ów ma na imię Franciszek i też Was pozdrawia.  
 
I choć nie mam pojęcia, jaki ma to związek z chusteczkami, to Wielkanoc wymaga ich zapasu. Pewnie chodzi o to samo, o co mojemu znajomemu, który na pytanie "dlaczego do lipca nie założyłeś letnich opon?", odpowiedział: "Bo jak w środku lata spadnie śnieg, to co ja wtedy zrobię?!" Czyli jeśli w czasie Wielkanocy zachce się chusteczek, a ich nie będzie, to czarna amba, panie. Czarna amba.
 
Wesołych Świąt!!!
 
Marcin

 

 

Nowe sekcje

Medale

Gold419
Silver376
Brown280

Zawody w Toruniu

Tmt_2019Galeria