Dzieci! Juniorzy! Przyszli Mistrzowie! 

WYNIKI ZAWODÓW

Duma nas rozpierała, gdy widzieliśmy Wasze zmagania. Wspaniale się zaprezentowaliście. Waszą radością i energią można obdarować kilka takich imprez. Serce rosło, gdy maszerowaliście w defiladzie przed rozpoczęciem Zawodów o Błękitną Wstęgę Wisły JUNIOR CUP. Rzecz jasna serdecznie gratulujemy zwycięzcom! Jednak z naszego punktu widzenia w tych Zawodach nie było przegranych. Nie było złych wyników. Nie było ostatnich. Niektóre rezultaty były chwilowo prawie zwycięskie. Dlatego nie dajcie sobie wmówić, że ktoś, kto nie zajął pierwszego miejsca, już zawsze na tym miejscu pozostanie. To nieprawda. W kolejnych zawodach szansę mogą się odwrócić. Wy, drogie dzieci, musicie zrobić tylko trzy rzeczy: TRENOWAĆ, TRENOWAĆ i jeszcze raz TRENOWAĆ. 

Mamy nadzieję, że każdy z Was jest zadowolony z przebiegu zawodów, z nagród, z medali i dyplomów. My natomiast, organizatorzy, jesteśmy zadowoleni z każdego z Was z osobna. Bardzo sobie życzymy oglądać Was w komplecie za rok. Natomiast podczas tego roku bądźcie jak Batman, Wiedźmin i Spiderman razem wzięci. Gratulujemy i do zobaczenia. 

Marcin Mykowski
 

ZAPRASZAMY NA ZAWODY DLA DZIECI!

Michael Phelps urodził się od razu w wieku 20 lat i na szyi miał olimpijski medal. To jedna z teorii. Inna głosi, że największy sportowiec wszech czasów uczył się pływać tak samo jak inni. Też miał kiedyś 8 lat i też startował w zawodach w swoim rodzinnym mieście z rówieśnikami. Bliższa mi jest teoria numer 2. Drogie dzieci! Startujcie w Zawodach o Błękitną Wstęgę Wisły, bo jest to świetna zabawa i może być to krok milowy w Waszym sportowym rozwoju. Albo liść do wieńca chwały, jak wolicie. Nikt nie uzyskuje olimpijskiej kwalifikacji, jeżeli dużo wcześniej nie zacznie się o nią starać. 

Zgłoście się na zawody. Przyjdźcie na pływalnię. Wystartujcie. Poprawiajcie swoje życiowe rekordy. Życzymy Wam zwycięstw - ale jeśli zwycięstwa nie nadejdą tym razem, to, jak mawiał Kamil Stoch, trzeba sto razy przegrać, żeby raz wygrać. Trzymamy kciuki i do zobaczenia na Zawodach o Błękitną Wstęgę Wisły w Toruniu!
 


 

Listy startowe

Regulamin zawodów 

Zaproszenie

 http://www.kujawsko-pomorskie.pl/images/patronaty/herby_7.jpg


Znalezione obrazy dla zapytania patronat honorowy prezydent miasta torunia

  Patronat medialny

 
 


 

Nowe sekcje

Medale

Gold419
Silver376
Brown280

Zawody w Toruniu

Tmt_2019Galeria