Mistrzostwa Polski Masters Gliwice 7-9 maj 2010 r.

Z dziewięcioma medalami wróciliśmy z Mistrzostw Polski Masters, które rozegrano na nowo wybudowanym obiekcie w Gliwicach. Imponujący basen przyciągnął wielu zawodników ze wszystkich klubów w Polsce. Konkurencja na poszczególnych dystansach była bardzo duża, w związku z  z czym naprawdę miło patrzy się na osiągnięte przez nas wyniki.

Zapraszamy do galerii zdjęć, gdzie zamieszczono zdjecia z MP.

Poniżej szczegółowe wyniki zawodników Toruńczyk Masters Toruń.



Jan Bantkowski - kategoria H

IV miejsce 200 m stylem dowolnym - 3:36,47

V miejsce 200 m stylem zmiennym - 4:19,62

VI miejsce 100 m stylem klasycznym - 1:56,30

VI miejsce 200 m stylem klasycznym - 4:15,12

VII miejsce 50 m stylem klasycznym - 0:50,65

VII miejsce 100 m stylem dowolnym - 1:33,97


Artur Kłosiński - kategoria A

II miejsce 100 m stylem dowolnym - 1:00,62

III miejsce 50 m stylem dowolnym - 0:27,04

IV miejsce 100 m stylem klasycznym - 1:24,55

IV miejsce 100 m stylem motylkowym - 1:17,61

V miejsce 50 m stylem grzbietowym - 0:33,91

V miejsce 50 m stylem motylkowym - 0:30,19

V miejsce 100 m stylem grzbietowym - 1:18,89

VI miejsce 50 m stylem klasycznym - 0:36,52


Edward Korolko - kategoria J

II miejsce 50 m stylem grzbietowym - 0:59,30

III miejsce 50 m stylem dowolnym - 0:39,34

III miejsce 200 m stylem grzbietowym - 4:51, 68

III miejsce 100 m stylem dowolnym - 1:32,26


Mariola Kutc - kategoria F

II miejsce 50 m stylem motylkowym - 0:41,99

II miejsce 100 m stylem motylkowym - 1:47,03

IV miejsce 50 m stylem grzbietowym - 0:43,25

IV miejsce 200 m stylem grzbietowym - 3:26,92

IV miejsce 100 m stylem grzbietowym - 1:36,00


Krzysztof Lietz - kategoria G

IV miejsce 50 m stylem dowolnym - 0:31,84

V miejsce 50 m stylem motylkowym - 0:35,91

V miejsce 50 m stylem klasycznym - 0:41,64

V miejsce 100 m stylem dowolnym - 1:15,60

VI miejsce 100 m stylem motylkowym - 1:34,88


Andrzej Szufarski - kategoria G

VI miejsce 100 m stylem klasycznym - 1:43,01

VI miejsce 200 m stylem klasycznym - 3:52,50

VIII miejsce 100 m stylem motylkowym - 1:45,27

XII miejsce 50 m stylem klasycznym - 0:46,70


Henryk Zientara - kategoria H

IV miejsce 50 m stylem grzbietowym - 0:49,19

V miejsce 100 m stylem grzbietowym - 1:58,51

V miejsce 200 m stylem klasycznym - 4:11,09

V miejsce 100 m stylem klasycznym - 1:51,49

VI miejsce 50 m stylem klasycznym - 0:49,17



Sztafety:

III miejsce w kategorii 200 - 239 lat sztafeta 4x50 m stylem zmiennym mężczyzn - 2:35,16 (skład: Kłosiński Artur, Szufarski Andrzej, Lietz Krzysztof, Korolko Edward)

V miejsce w kategorii 200 - 239 lat sztafeta 4x50 m stylem dowolnym mężczyzn - 2:17,26 (skład: Kłosiński Artur, Szufarski Andrzej, Lietz Krzysztof, Korolko Edward)

Nowe sekcje

Medale

Gold419
Silver376
Brown280

Zawody w Toruniu

Tmt_2019



Galeria