Warszawskie zawody były kolejną imprezą zaliczaną do cyklu Pucharu Polski. Wszechstronność zawodów i możliwość startów zarówno na dystansach sprinterskich, średnich jak i długich pozwoliły wielokrotnie sprawdzać swoją kondycję. Dodatkowo elektroniczny system pomiaru czasu oraz piękny obiekt Ośrodka Sportowego Uniwersytetu Warszawskiego sprawił, iż niezwykle warto było współzawodniczyć nie tylko z rywalami sportowymi, ale także z osiąganymi czasami.



Magdalena Bolewska - kategoria A

I miejsce 50 m stylem klasycznym - 0:36,55 - II miejsce w kategorii OPEN -712,2 pkt.

I miejsce 100 m stylem klasycznym - 1:19,97 - I miejsce w kategorii OPEN - 686,6 pkt.

I miejsce 200 m stylem zmiennym - 2:39,44 - I miejsce w kategorii OPEN - 636,8 pkt.

I miejce 100 m stylem motylkowym -1:12,61 - I miejsce w kategorii OPEN - 602,6 pkt.


Małgorzata Górecka - kategoria F

I miejsce 100 m stylem zmiennym - 1:33,86

I miejsce 200 m stylem zmiennym - 3:26,40

I miejsce 50 m stylem klasycznym - 0:46,77

I miejsce 100 m stylem klasycznym - 1:40,74


Artur Kłosiński - kategoria A

I miejsce 50 m stylem motylkowym - 0:29,94

I miejsce 50 m stylem grzbietowym - 0:32,86

I miejsce 50 m stylem dowolnym - 0:26,45

I miejsce 100 m stylem dowolnym - 0:58,91


Mariola Kutc - kategoria F

I miejsce 100 m stylem grzbietowym - 1:36,76 - VI miejsce w kategorii OPEN - 508 pkt.

II miejsce 50 m stylem grzbietowym - 0:43,52

II miejsce 50 m stylem motylkowym - 0:46,37

II miejsce 100 m stylem zmiennym - 1:38,25


Magdalena Rogozińska - kategoria B

I miejsce 100 m stylem klasycznym - 1:31,85

II miejsce 100 m stylem zmiennym - 1:23,43

II miejsce 50 m stylem klasycznym - 0:42,18

III miejsce 100 m stylem dowolnym - 1:14,75


Andrzej Szufarski - kategoria G

I miejsce 100 m stylem motylkowym - 1:39,79 

III miejsce 100 m stylem klasycznym - 1:37,54

IV miejsce 50 m stylem klasycznym - 0:45,33

IV miejsce 50 m stylem motylkowym - 0:41,91 


Katarzyna Walenta - kategoria A

I miejsce 200 m stylem dowolnym - 2:31,30 - III miejsce w kategorii OPEN

II miejsce 100 m stylem motylkowym - 1:15,88 - IV miejsce w kategorii OPEN

II miejsce 50 m stylem motylkowym - 0:33, 81 - IV miejsce w kategorii OPEN

II miejsce 100 m stylem zmiennym - 1:15,59 - II miejsce w kategorii OPEN



II miejsce w kategorii B sztafeta 4x50 m stylem zmiennym - 2:20,81 (skład: Kłosiński Artur,  Szufarski Andrzej, Walenta Katarzyna, Bolewska Magdalena)

II miejsce w kategorii B sztafeta 4x50 m stylem zmiennym - 2:05,59 (skład: Walenta Katarzyna, Szufarski Andrzej, Bolewska Magdalena, Kłosiński Artur)



 

Nowe sekcje

Medale

Gold419
Silver376
Brown280

Zawody w Toruniu

Tmt_2019



Galeria