Zawody Pływackie Masters "O Błękitną Wstęgę Wisły" 24-25 kwiecień 2010 r.

Zorganizowaliśmy zawody, popływaliśmy na nich i zdobyliśmy małe "conieco":). Poniżej szczegółowe wyniki zawodników naszego klubu. Zapraszamy również do galerii w której prezentujemy zdjęcia z zawodów, a także zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi wynikami osiagniętymi w trakcie zawodów.



Jan Bantkowski - kategoria H

II miejsce 400 z stylem zmiennym - 9:20,75

II miejsce 200 m stylem zmiennym - 4:14,01

II miejsce 200 m stylem dowolnym - 3:31,26

II miejsce 100 m stylem klsaycznym - 1:55,28


Magdalena Bolewska - kategoria A

I miejsce 200 m stylem zmiennym - 2:40,69

I miejce 400 m stylem zmiennym - 5:44,35

I miejsce 50 m stylem klasycznym - 0:35,57

II miejsce 100 m stylem klasycznym - 1:18,17


Małgorzata Górecka - kategoria F

I miejsce 200 m stylem zmiennym - 3:22,07

II miejsce 100 m stylem zmiennym - 1:33,11

II miejsce 100 m stylem klasycznym - 1:40,74

IV miejsce 50 m stylem klasycznym - 0:45,82


Artur Kłosiński - kategoria A

II miejsce 50 m stylem motylkowym - 0:30,29

II miejsce 50 m stylem grzbietowym - 0:34,26

II miejsce 100 m stylem motylkowym - 1:13,53

II miejsce 100 m stylem grzbietowym - 1:13,87


Edward Korolko - kategoria J

I miejsce 50 m stylem grzbietowym - 0:56,79

I miejsce 50 m stylem dowolnym - 0:37,99


Maciej Kuras - kategoria B

I miejsce 200 m stylem zmiennym - 2:49,03

II miejsce 100 m stylem zmiennym - 1:16,66

IV miejsce 50 m stylem grzbietowym - 0:37,38

IV miejsce 100 m stylem grzbietowym - 1:19,29


Mariola Kutc - kategoria F

II miejsce 100 m stylem grzbietowym - 1:36,58

II miejsce 50 m stylem motylkowym - 0:42,46

III miejsce 50 m stylem grzbietowym - 0:43,21

V miejsce 50 m stylem klasycznym - 0:49,20


Krzysztof Lietz - kategoria G

I miejsce 50 m stylem klasycznym - 0:42,52

II miejsce 100 m stylem zmiennym - 1:23,57

III miejsce 100 m stylem dowolnym - 1:12,35

III miejsce 50 m stylem motylkowym - 0:35,68


Piotr Michałowski - kategoria A

I miejsce 50 m stylem klasycznym - 0:38,46

I miejsce 100 m stylem klasycznym - 1:26,91

II miejsce 100 m stylem zmiennym - 1:18,45


Andrzej Szufarski - kategoria G

II miejsce 50 m stylem klasycznym - 0:44,80

II miejsce 100 m stylem motylkowym - 1:42,88

II miejsce 100 m stylem klasycznym - 1:39,89

IV miejsce 50 m stylem motylkowym - 0:43,97


Katarzyna Walenta - kategoria A

I miejsce 50 m stylem motylkowym - 0:33,73

I miejsce 100 m stylem dowolnym - 1:07,09

I miejsce 100 m stylem motylkowym - 1:15,66

III miejsce 100 m stylem zmiennym - 1:16,16


Henryk Zientara - kategoria H

I miejsce 100 m stylem klasycznym - 1:48,32




Sztafety:

I miejsce w kategorii 100 - 119 lat sztafeta 4x50 m stylem zmiennym - 2:13,41 (skład: Kuras Maciej, Bolewska Magdalena, Walenta Katarzyna, Kłosiński Artur)

I miejsce w kategorii 100-119 lat sztafeta 4x50 m stylem dowolnym - 1:59,52 (skład: Kuras Maciej, Bolewska Magdalena, Walenta Katarzyna, Kłosiński Artur)

II miejsce w kategorii 200-239 lat sztafeta 4x50 m stylem dowolnym - 2:30,71 (skład: Szufarski Andrzej, Kutc Mariola, Górecka Małgorzata, Lietz Krzysztof)

IV miejsce w kategorii 200-239 lat sztafeta 4x50 m stylem zmiennym - 2:41,25 (skład: Kutc Mariola, Szufarski Andrzej, Górecka Małgorzata, Lietz Krzysztof)




 

Nowe sekcje

Medale

Gold419
Silver376
Brown280

Zawody w Toruniu

Tmt_2019



Galeria